niedziela, 30 października 2011

Wymianka w kolorach jesieni

Ponieważ lubię się dzielić z innymi i lubię też dostawać prezenty, zapisałam się na wymiankę jesienną na blogu Uroczysko Luny . Idea jest taka, że osoby tworzące coś własnoręcznie, wymieniają się wykonanymi przez siebie przedmiotami, w tym przypadku związanymi tematycznie z jesienią. Moją wymiankową parą była Małgorzata ze ZMIERZCHU LUNY  i bardzo się cieszę, że właśnie na nią trafiłam, bo potrafi haftować przecudne rzeczy, o czym sama się przekonałam. Dostałam od Małgosi przepięknie wyhaftowany woreczek z elfem siedzącym na grzybku, ozdobiony pieczołowicie koronką, a do tego -  piękną jesienną zakładką z haftowanymi listkami. Po prostu cudności! Nie zabrakło też słodkości, czekolady i  kawusi, i przydasiów, z których najbardziej urzekły mnie guziczki w kształcie jabłuszek i słoneczników. W dodatku Małgosia okazała się przesympatyczną osobą, i w wyniku tego wymiankowego spotkania nawiązałyśmy dalszą współpracę, z czego bardzo się cieszę. Bardzo dziękuję Małgosi i Sylwi, która zorganizowała wymiankę, ponieważ to doświadczenie, zachęcilo mnie do dalszej zabawy :-)

Zobaczcie to z bliska, czyż nie cudne :-)

3 komentarze:

  1. Teraz to ja się zaburaczyłam chyba bierzesz mnie za kogoś innego ,ani w połowie nie jestem taka jak napisałaś ,ale bedę nad sobą pracować.

    OdpowiedzUsuń
  2. hahhaha Małgosia jak zawsze skromna:) Kochane bardzo się cieszę, że aż tak dobrze was skojarzyłam;) to największa dla mnie satysfakcja czytać takie rzeczy:) Pozdrawiam serdecznie Sylwia

    OdpowiedzUsuń