środa, 10 sierpnia 2011

Wygrałam pierwsze candy!

Na blogu 3 tygodnie ciszy z powodu małego remontu i malowania w moim domu. Zamiast na drewnianej powierzchni, swoje działania twórcze przeniosłam na ściany i było to fajne doświadczenie. Poszalałam z kolorami i ich połączeniami i mam teraz bardzo kolorowo w domu. Mam też szablony, kontrasty, pasy i przecierki a całość utrzymana w ciepłych barwach. Momentami nawet bardzo ciepłych tj. w sypialni dominuje kolor zwany „karmazynowym przypływem” połączony z „brzoskwiniowym jogurtem” i „musem morelowym”. Generalnie jest super i bardzo mi się to podoba!
Teraz jestem na etapie sprzątania i to jest mniej miły etap tych działań, ale ma się ku końcowi, więc optymizm mnie nie opuszcza. W dodatku po raz kolejny potwierdziło się, że jestem szczęściarą. Bo jak inaczej nazwać fakt, że spośród 182 osób wylosowano właśnie mnie?  Wygrałam zuzankowe candy http://zuzanka-czaruje.blogspot.com/2011/07/sodkosci-rozdane.html w postaci zestawu karteczek i serwetek, tekturowych wykrajanek,  dwóch zestawów ćwieków: soczyście czerwone i zabawowo-pantofelkowe, zestawu kwiatków z Craft Store,  zawieszek - rączki, trzech zestawów naklejek 3D oraz letnich, morskich stempli Rayhera. Bardzo dziękuję Majce czyli Zuzance, która czaruje na swoim blogu i robi piękne rzeczy. Serce mi się rwie do działań twórczych, ale na razie muszę to odłożyć "na później".
 Straaasznie się cieszę i rzeczywiście ta niespodzianka sprawiła mi dużo radości, a ponieważ DOBRO TRZEBA POMNAŻAĆ, mam zamiar w najbliższym czasie zorganizować candy  na swoim blogu. Może to chwilę potrwać, bo muszę się przekopać przez  stosy pudeł i pudełek,  w które zapakowane są „moje skarby”.  A oto moja wygrana:

Pozdrawiam wszystkich wakacyjnie.
Agnieszka z Odstresowni
PS. Marzanna gratuluję uzyskania nowego tytułu! Wiedziałam, że sobie świetnie poradzisz:-)

1 komentarz: