czwartek, 21 kwietnia 2011

Powitanie

   Witam wszystkich, którzy odwiedzą moją stronę celowo  i tych, którzy tu zabłądzą. Ta strona powstała z potrzeby podzielenia się z innymi tym,  co mnie odstresowuje czyli szeroko pojętym rękodziełem (decoupage, scrapbooking, quilling, ażurowe pisanki). Na  co dzień jestem osobą zabieganą  i ciągle brakuje mi na coś czasu. Pracuję z dziećmi, a charakter mojej pracy wymaga ciągłego mówienia, dużo w tym gwaru, zabawy i nauki.  Dlatego czasem, kiedy wracam już do domu i zrobię wszystko co zrobić powinnam, a domownicy pójdą już spać_ rozkładam na stole swoje królestwo: farby, serwetki, nożyczki, kleje, lakiery... 
i ODSTRESOWUJĘ SIĘ!  
   Uwielbiam ten czas, gdy w domu jest zupełnie CICHO, a ja z zapałem wpadam w wir wycinania, komponowania, naklejania, lakierowania. I to nic, że czasem za oknem wstaje słońce i zaczyna się nowy dzień, kiedy idę spać. 
   Większość z moich prac to prezenty dla moich bliskich, przyjaciół i znajomych. Lubię w czasie pracy myśleć o osobie, którą obdaruję, dopasowywać elementy kolorystyczne do jej mieszkania lub upodobań. Efekt końcowy sprawia mi dużą frajdę, tym większą, że upominki te są przyjmowane z ogromną radością. Są jedyne, niepowtarzalne, zrobione z dużą dokładnością i wkładam w nie swoje serce, a jednocześnie jest to mój sposób na odreagowanie nagromadzonych emocji. 
To moja mała ODSTRESOWNIA.

2 komentarze:

  1. Cześć!!!
    Zakręcona jesteś zdrowo, zaupełnie jak Twoje quillingowe pisanki ;) FAJNE :)
    mc

    OdpowiedzUsuń
  2. Hmm jakie to dziwne ale zostaje Twoja fanka po tak długim czasie , dopasowano nas celowo i bardzo sie z tego cieszę, a teraz pójde szczegółowo obejrzec Twoje prace.

    OdpowiedzUsuń